Wind & Surf Camp Kamienica 2019

Wioska Surfera Kamienica

Miejscowość

Wiatr, słońce, woda, piasek i płytka woda jest tym co odróżnia Kamienicę od innych spotów windsurfingowych i kitesurfingowych w Wielkopolsce. Wiatr wiejący w większości z zachodu jest stały i równy, a przede wszystkim bardzo korzystny z punktu położenia bazy, Jezioro Kaliszańskie to doskonałe miejsce do uprawiania wszelakich sportów wodnych - jest płytkie i czyste, otwarte z każdej strony, a woda szybko nabiera temperatury

Zakwaterowanie

Kamienica k/Wągrowca, woj. wielkopolskie, 60 km na północ od Poznania, na trasie z Wągrowca do Budzynia. Jezioro Kaliszańskie. Na terenie bazy znajduje się 6 domków drewnianych, które mogą pomieścić do 48 osób. W każdym z domków mieszczą się 2 pokoje 4 osobowe, aneks kuchenny (z wyposażeniem), łazienka z WC, tarasem i pościelą. W każdym pokoju są 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko piętrowe.

Baza Sportowo - Rekreacyjna

Na miejscu poza sprzętem do sportów wodnych - windsurfing, kite surfing, katamarany, żaglówki oraz deski do stand up paddle do dyspozycji mamy: ściankę wspinaczkową, trampolinę akrobatyczną, boisko plażowe, boiska ORLIK, mini park linowy, wydzielone miejsce na ognisko, plaża z leżakami i parasolami, mini plac zabaw dla dzieci, skimboardy, trickboardy oraz sprzęt do nurkowania.


Atrakcje sportowe

Szkolenie windurfingowe, ABC żeglarstwa, stand up paddle, kajaki, ABC nurkowania, skimboarding na profesjonalnym torze skinboardowym lub przy brzegu jeziora. Poza Sportami wodnymi czekają na Was: rozgrywki piłki nożnej, siatkówka plażowa, baloniada, gry w rozmiarze XXL, tenis ziemny, wycieczki rowerowe, paintball, strzelectwo.

Atrakcje integrujące

PlayStation 4, gry planszowe, robotyka, kino letnie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, podchody, gry terenowe, orienteering, GPS'y, majsterkowanie, przeprawa na drugi brzeg jeziora, kąpiele, plażowanie, zajęcia kulinarne, zajęcia artystyczne, wojna na kisiel.

Plan Obozu

Obóz w głównej mierze nastawiony będzie na szkolenie windusrfingowe, któremu codziennie poświęcać będziemy najwięcej czasu - 2 x 1,5h. Spróbujemy sowich sił na katamaranach, a atrakcją sportowym i integrującym najwięcej czasu poświęcać będziemy w blokach wieczornych.

Zapisy

Bartosz Deba
poczta@globallsport.pl
tel. 693 664 999

Dokumenty do pobrania:
 - kliknij tutaj !
(umowa, program, warunki, karta, regulamin)
Prosimy o wypełnienie drukowanymi literami oraz podpisanie wszystkich dokumentów 

Rezerwacja miejsca:
Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę we wskazanym terminie oraz przesłać mailowo lub pocztą tradycyjną wypełnione dokumenty na adres:

GLOBALLSPORT
os. Oświecenia 72
61-211 Poznań

e-mail: poczta@globallsport.pl

Cennik

 Cena regularna  1399zł
 Rabat dla Globallsportowiczów  50zł
Rabat dla rodzeństw
(rabat za rodzeństwo)
 50zł
Dla klientów którzy przyprowadzą
dodatkową osobę
 50zł

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja),
- transport z Poznania i do Poznania,
- ubezpieczenie NNW uczestników,
- wszystkie planowane i nie planowane atrakcje
- kadrę trenerską

Uwaga - rabaty sumują się!

Płatności

Płatności należy kierować na koto PKO BP:
53 1020 4027 0000 1502 1453 3808
GLOBALSPORT BARTOSZ DEBA
tytułem: imię i nazwisko, termin obozu, WIND & SURF CAMP 2019.

 Zapisując się na obóz - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł 7 dni od momentu zgłoszenia.

 Zapisując się na obóz po 1 lipca koniczna jest wpłata całej kwoty 7 dni po przyjęciu zgłoszenia.

 Zapisując się na obóz do 1 lipca, pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

Terminy i wiek uczestników

Termin: 29.06 - 06.07.2019

Wiek uczestników: od lat 10 do 18

Zapisy: do dnia wyjazdu

Ilość miejsc:
 45 miejsc

Organizator

Globallsport jest Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym, posiadamy wpis do rejestru Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego o numerze: 264 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową: Signal Iduna PTU S.A.
na kwotę 28.000E, 116 762,80PLN

Wyjazd i powrót

Wyjazdy: szczegóły wkrótce 
Powrót: szczegóły wkrótce
Zbiórki SP19 osiedle Oświecenia 1, pół godz przed planowanym wyjazdem
ZABIERAMY: Prosimy przygotowac dzieci na 7 dni słonecznej pogody i 7 dni deszczowej. Zabieramy rzeczy niezbędne do realizacji programu sportowego, strój kąpielowy, ręczniki, pianka i buty do windsurfingu, buty sportowe - korki na orlika, klapki, kalosze, krem z filtrem, czapki z daszkiem, coś na komary, można zabrac własne wędki i piłki.