Nabór

CAŁOROCZNY NABÓR DO SZKOŁY TENISA

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, najnowszych metod treningowych, chcesz podnosić swoje umiejętności zapraszamy do naszej Szkoły Tenisa . Dzięki odpowiedniemu procesowi treningowemu , który oparty jest na Ogólnoświatowym programie TennisExpress z powodzeniem nauczysz się grać na wysokim poziomie łącząc w ten sposób zamiłowanie do tenisa ze sposobem na życie.

  • Atuty - Dodatkowym atutem jest to, że uczestnicy Naszych kursów maja możliwość udziału w turniejach oraz zapisaniu się do Amatorskiej Ligi Tenisa Globallsport, gdzie na bieżąco sprawdzać mogą poziom swoich umiejętności.
  • Partnerzy - Pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji - dobieramy sprzęt po atrakcyjnych cenach, a dzięki współpracy z najlepszymi: Politechnika - Nasza główna baza szkoleniowe, Babolat, Decathlon franowo oraz Rehasport clinic jesteśmy firmą godną zaufania. Bez obaw możecie powierzyć Nam swoje pociechy.
  • Lokalizacje - główna baza szkoleniowa to:
    -
    Korty Politechnika ul. Przystań 1,
  • O zajęciach - Czas trwania zajęć to 60 minut na kortach. Grupy tworzymy przy minimalnej liczbie 4, a maksymalnej 6. Koszt zajęć uzależniony jest od ilość osób w danej grupie, ilości zajęć w tygodniu i liczbie zajęć w miesiącu.

 

Dorośli w ramach zajęć mają zapewniony sprzęt tenisowy!