Nabór

CAŁOROCZNY NABÓR DO SZKOŁY TENISA

Jeśli oczekujesz profesjonalizmu, najnowszych metod treningowych, chcesz podnosić swoje umiejętności zapraszamy do naszej Szkoły Tenisa . Dzięki odpowiedniemu procesowi treningowemu , który oparty jest na Ogólnoświatowym programie TENIS10 (play&stay), z powodzeniem nauczysz się grać na wysokim poziomie łącząc w ten sposób zamiłowanie do tenisa ze sposobem na życie.

 • Atuty - Dodatkowym atutem trenowania w Globallsport jest to, że już od najmłodszych lat mali tenisiści i tenisistki mają możliwość sprawdzania swoich umiejętności w turniejach tenisa organizowanych przez Naszą Szkołę, brania udziału w Obozach i Półkoloniach Sportowych latem i zimą. Zapewniamy fachową opiekę trenerów na zajęciach
 • Partnerzy - Pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji - dobieramy sprzęt po atrakcyjnych cenach, a dzięki współpracy z najlepszymi: Politechnika oraz korty POSiR - Nasze główne bazy szkoleniowe, Babolat, Salveo Medical Careoraz Polar jesteśmy firmą godną zaufania. Bez obaw możecie powierzyć Nam swoje pociechy.
 • Lokalizacje - jesteśmy w kilku lokalizacjach na terenie Poznania i okolic:
  -
  Korty Politechnika ul. Przystań 1,
  - kortach KW04 ul. Piastowska 40,
  - Przedszkola nr 10, 124, Dwujęzyczni, Przedszkole Marzeń
 • O zajęciach - Czas trwania zajęć to 60 minut na kortach. Grupy tworzymy przy minimalnej liczbie 4, a maksymalnej 6. Koszt zajęć uzależniony jest od ilość dzieci w danej grupie, ilości zajęć w tygodniu oraz liczbie zajęć w miesiącu.

Dzieci i dorośli w ramach zajęć mają zapewniony sprzęt tenisowy!